Hakkımızda

2009 yılından bu yana faaliyet gösteren mobilya çarşısı, konusunda Anadolu yakasının ilk Mobilyacılar AVM’ si dir. Çok sayıda Üretici firmalarının bir arada , uygun fiyatla mal satmaları amacı ile, bunu bir çarşı disiplini ile sunmak amacıyla kurulmuştur. Yıllardır kazandığı deneyim ile her geçen gün kendini yenilemektedir. Kurulduğu günden bu yana sizlere en kaliteli ürünleri sunmaya çalışan POLİ MOBİLYA AVM’e müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Poli MOBİLYA avm Sultanbeyli’de hizmet verilmektedir. Toplam 14.000 m2 ve 5 katlı Mobilya AVM ‘miz de 42 MAĞAZADA üretici firma ve bayi firma faaliyet göstermektedir.

Nakliye ve montaj ücretsiz olup satıcı mağazaya aittir.

Satılan tüm ürünler garantilidir.

Üreticiden uygun fiyatla tüketiciye direkt satış amaçlanmıştır.

Üretici firmaların yer aldığı çarşımızda isteğinize göre her türlü mobilya üretimi yaptırabilirsiniz.

Toptan fiyatına uygun ve kaliteli ürünler alabilirisiniz.

Satışlar nakit yada kredi kartına taksitledir.

Çarşımızda 42 adet ;

  • Mobilya
  • Beyaz Eşya ve elektronik
  • Küçük ev aletleri, züccaciye
  • Halı ve perde
  • Aksesuar, avize
  • Masa, sandalye
  • Baza ve yatak

Mağazaları faaliyet göstermektedir

Çarşımızda genel giderler düşük tutulmuştur, amaç nakit mal satmayı amaçlayan üretici yada bayi firmalar ile uygun fiyatla mal almayı amaçlayan tüketiciyi karşı karşıya getirmektir.

Bir ev için gerekli her türlü eşyayı bir arada ve çok sayıda alternatifle bulabilirsiniz.

Çarşımız toplam 5 kat dan oluşmakta olup her katta farklı ürünleri farklı firmalardan bulabilirsiniz. Yüzlerce ürün mevcut olup isteğe göre üretim yapan firmalarda vardır. Çarşımızdaki ürünleri ve firmaları gördüğünüzde inanamayacaksınız.

Çok sayıda binlerce seçenek olduğu için internet sitemizdeki ürün resimleri sınırlı sayıdadır. Bu nedenle çarşımızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Güvenli alışverişin tek adresine sizleri bekliyoruz.

Uygun fiyatla kaliteli mal satmayı amaçlayan firmaları bir araya getirmek, bu firmaları organize bir çarşı yönetimi ile “ POLİ “ garantisi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sağlamak.

Türk mobilya sektörünün pazarlama yöntemlerine yeni bir anlayış getirmek, Üretici firmaların nakit akışına katkı sağlamak.Bir ev için gereken her türlü eşyayı, çok sayıda alternatifle bir arada sunmak, rekabete dayalı alternatif ve kaliteyi arttırmak, uygun fiyata tüketiciye ulaşmak.

Mobilya
100%
Beyaz Eşya
85%
Baza / Yatak
75%
Halı / Perde
85%
Aksesuar
85%